(

Poznaj nas

Kancelaria Prawna Zieliński

)

O kancelarii

Tworzymy z naszymi Klientami partnerskie relacje, które trwają latami. W tych relacjach kluczową wartością jest otwarta komunikacja. Nasi Klienci wiedzą jakie scenariusze działania są dostępne i jaki jest potencjalny rachunek zysków i strat dla poszczególnych scenariuszy. Dzięki temu, jesteśmy w stanie określić wzajemne oczekiwania i wspólnie podejmujemy świadome decyzje. Biznesowe i prawne.

Do Klientów Kancelarii zaliczają się podmioty zatrudniające kilkadziesiąt osób oraz mniejsze przedsiębiorstwa: spółki rodzinne i osoby prowadzące jednoosobowe działalności gospodarcze.

Nasi Klienci zajmują się między innymi: transportem i spedycją, importem substancji czynnych, monitorowaniem pojazdów, serwisem i sprzedażą solariów, obrotem nieruchomościami.

W tym samym budynku mieści się Kancelaria Notarialna, z którą ściśle współpracujemy. Naszym Klientom doradza również zaufany Doradca Podatkowy.

Michał Zieliński - Radca Prawny

Michał Zieliński

Radca Prawny

Jestem radcą prawnym z ponad 10 letnim doświadczeniem zawodowym. Doradzam moim Klientom w sprawach biznesowych i prawnych. Rozumiem, że te kwestie są ze sobą ściśle powiązane i prawnik nie może funkcjonować w oderwaniu od procesów biznesowych.

Z większością moich obecnych Klientów współpracuje od lat. To przekłada się na możliwość poznania specyfiki działalności biznesowej Klienta i dostosowanie do niej odpowiednich rozwiązań prawnych. Taka symbioza biznesu i prawa buduje zaufanie i zrozumienie.

Biegle władam językiem angielskim. Tworzę kontrakty w języku angielskim, wspieram Klientów w rozmowach z zagranicznymi kontrahentami i kancelariami.

Lubię to co robię i jestem przekonany, że moi Klienci to widzą i doceniają.

Dlaczego nasza kancelaria jest wyjątkowa

Dlaczego nasza kancelaria jest wyjątkowa

Dobra komunikacja

Podstawą udanej współpracy jest dobra komunikacja. Dążymy do tego aby przekaz kierowany do Klienta był czytelny i zrozumiały. Unikamy skomplikowanej terminologii prawniczej. Zależy nam na tym, aby Klient miał pełne rozeznanie co do możliwych przebiegów załatwienia jego sprawy i kosztów z tym związanych.

Doświadczenie i rzetelność

Michał działa w branży prawniczej od ponad 10 lat. Kancelaria podejmuje się prowadzenia spraw, które jest w stanie prowadzić w sposób profesjonalny i rzetelny. Cenimy sobie długotrwałe relacje i zaufanie naszych Klientów. Nie obiecujemy „złotych gór” i nierealnych terminów.

Jak po sznurku

Bliska współpraca z Kancelarią Notarialną (znajdującą się w tym samym budynku), Doradcą Podatkowym czy dostawcą kwalifikowanych podpisów elektronicznych pozwala zaoferować Klientom Kancelarii kompletny pakiet powiązanych usług.

Radca prawny Michał Zieliński jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku.

Michał Zieliński jest wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Gdańsku pod numerem GD/GD/2457.

Jak każdy radca prawny, Michał Zieliński jest zobowiązany przestrzegać zasad Kodeksu Etyki Radcy Prawnego. Z treścią dokumentu można zapoznać się m.in. pod adresem:

https://kirp.pl/etyka-i-wykonywanie-zawodu/etyka/kodeks-etyki-radcy-prawnego/

Nasi Klienci

Nasi Klienci

Doświadczenie
poparte zaufaniem

10 lat

wielotetnia praktyka to doświadczenie, którym dzielimy się z Klientami

300 +

każdego roku Klienci powierzają nam kilkaset zleceń

100 +

zaufało nam wielu klientów biznesowych

Zapraszamy do współpracy

Zapraszamy do współpracy